Mateusz Gędek-uczestnik I edycji The Voice Kids doceniony w światowym rankingu.

Program The Voice Kids umożliwił zrobienie wielkiej kariery wielu młodym wokalistkom i wokalistom. Wśród gwiazd, którym udało się odnieść sukces sukces po zakończeniu show są między innymi członkowie grupy 4Dreamers, której członkiem jest Mateusz Gędek mieszkaniec Strojca Został doceniony w międzynarodowym rankingu. Jego talent zachwycił.

The Voice Kids to program, którzy cieszy się niesłabnąca popularnością na całym świecie. Po wielkim sukcesie formatu The Voice, w którym uczestnikami są osoby powyżej 16. roku życia, w wielu krajach na świecie powstała wersja, w której udział mogą brać dzieci i młodsi nastolatkowie. Na przestrzeni lat, muzyczne show wylansowało wiele gwiazd nie tylko w Polsce. Ostatnie lata pokazały, że doświadczenie zebrane w The Voice Kids procentuje między innymi na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W ubiegłej edycji tego wydarzenia zaprezentowało się wielu wykonawców, którzy pierwsze kroki stawiali właśnie w tym programie. W najnowszym rankingu

Polska edycja The Voice Kids okazała się trampoliną do kariery dla wielu utalentowanych dzieci i młodzieży. Po udziale w show, własne utwory wydali między innymi: Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor oraz grupa 4Dreamers, składająca się z czterech uczestników I odsłony tej hitowej produkcji. Jednego z nich doceniono w najnowszym rankingu stworzonym przez autorów kanału Best of The Voice Kids, w którym pod uwagę wzięto covery piosenek z repertuaru najbardziej legendarnych piosenkarzy.

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Wokalista 4Dreamers doceniony na świecie

Na kanale Best of The Voice Kids regularnie pojawiają się zestawienia najciekawszych wykonań ze wszystkich edycji tego cieszącego się zainteresowaniem publiczności programu. W najnowszym odcinku, autorzy kanału umieścili 10 występów z Przesłuchań w ciemno, podczas których uczestnicy śpiewali kawałki najbardziej ikonicznych wokalistów w historii muzyki. Wśród uczestników z całego świata znalazł się Mateusz Gędek, czyli członek grupy 4Dreamers. Nastolatek został wyróżniony za swoje wykonanie piosenki Your Song, którą w oryginale śpiewał Elton John.